Sma 3 Devam Sütü 400 G

Sma 3 Devam Sütü 400 G

Marka: Sma
42,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
  • Ürün Notu Ekle
  • Önerileriniz

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

  • Açıklama
  • Yemek Tarifi

SMA 3 Devam Sütü, 1-3 yaş arası çocuğunuz için günlük besin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak üretilmiş bir devam sütüdür. Doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Detay

HAZIRLANMASI

ÖNEMLİDİR: HAZIRLAMA ÖNERİLERİNİN DİKKATLE İZLENMEMESİ HALİNDE BEBEĞİNİZ RAHATSIZLANABİLİR.

1. Ellerinizi iyice yıkayınız. Biberonları, emzikleri, kapakları ve tozu ölçmeye yardımcı bıçağı yıkayınız.

2. Bunları kullanmadan önce 5 dakika kaynatınız veya üreticinin talimatlarına göre sterilize ediniz. Kaynattıktan sonra biberonları kullanana kadar kapalı tutunuz.

3. Çaydanlığa içme suyu doldurunuz ve suyu kaynatınız. Sterilize ettiğiniz biberona koyacağınız suyu ölçmeden önce suyun 25-30 dakika soğumasına izin veriniz. Suyu biberona koyarken dikkat ediniz, su halen sıcak olacaktır. Tekrar tekrar kaynatılmış su kullanmayınız.

4.Kutunun içinde gelen özel ölçeği kullanarak gerekli miktarda tozu, tozun fazlasını bıçağın keskin olmayan tarafıyla sıyırarak biberona koyduğunuz suya ilave ediniz. Formülün hazırlanmasında kullanılacak toz ve su miktarları için Standart Beslenme Tablosu’na bakınız. Kutunun plastik kapağını geri kapatınız.

5. Biberonun kapağını kapatınız ve biberonu toz eriyene kadar iyice çalkalayınız. Biberonu akan suyun altında tutarak oda ısısına getiriniz. Uygun ısıya ulaşıp ulaşmadığını anlamak için bileğinizin iç kısmına birkaç damla damlatınız.

( ) Sepetinize Eklendi