Uni Baby Yenidoğan Çantası

Uni Baby Yenidoğan Çantası

Marka: Uni Baby
109,25 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
  • Ürün Notu Ekle
  • Önerileriniz

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

  • Açıklama

Uni Baby Yenidoğan Çantası'nın içerisinde 2 adet Uni Baby yenidoğan ıslak pamuk mendil, 1 adet Uni Baby yenidoğan şampuan, 1 adet Uni Baby yenidoğan pişik kremi pro-active %40, 1 adet Uni Baby bebek yağı, Uni Baby ıslak bebek havlusu bulunur. Uni Baby çanta ve Uni Baby alt değişim bezi, hediyesidir. 

Zararlı bir kimyasal olan Phthalate içermeyen şık tasarımlı çanta, bebeğiniz için ilk günden itibaren güvenle kullanabileceğiniz ürünler içerir. İçerisindeki tüm ürünler yenidoğan bebeğinizin hassas cildi düşünülerek üretilmiştir. Tatilde, seyahat sırasında, evde ya da dışarı çıkarken her an elinizin altında bulundurduğunuzda bebeğinizin bakım ve hijyen anlamında her türlü ihtiyacını karşılar ve annelerin günlük hayatını kolaylaştırır. 

Bu ürünü Migros Sanal Market  Bebek Bakım Malzemeleri reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Detay

( ) Sepetinize Eklendi