Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları Normal Ciltler İçin Komple Vücut Seti

Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları Normal Ciltler İçin Komple Vücut Seti

Marka: Veet
39,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?
  • Açıklama
  • Önerileriniz

Normal ciltler için geliştirilmiş olan Veet Komple Vücut Seti, bacaklar, kollar, koltuk altı ve bikini bölgesi için kullanıma uygundur. Yeni Veet EasyStrip™ ağda bantlarının kavrama şeridi tek bir kolay hamlede mükemmel sonuçlar elde etmeniz ve en iyi ağda tekniğini kazanmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Cildiniz, 4 haftaya kadar pürüzsüzlüğünü korur! Veet ağda bantları tüylerinizi kökünden alır. Ağda sonrası yeni çıkan tüylerin daha seyrek, daha ince ve daha yumuşak oldukları klinik olarak kanıtlanmıştır. Kısa tüyler üzerinde bile etkilidir. 1.5 mm boyundaki kısa tüyleri alır. Cilt tipinize özen gösterir. Cildinizi koruyucu özelliği ile bilinen Shea yağı içerir.

Paket içerisinde 10 x 2 adet yeniden kullanılabilir ağda bandı, 6 x 2 adet yeniden kullanılabilir bikini bölgesi ve koltuk altı bantları ve 4 adet nemlendiricili temizleme mendili bulunur. Hazırlık süresi yoktur, ağda bantları kullanıma hazırdır.

Migros Sanal Market Ağdalar kategorisinden ulaşabileceğiniz ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi